תמ"א 38, או בשמה היותר סימפטי – התחדשות עירונית,

היא תכנית המתאר הארצית לחיזוק מבנים בפני רעידות אדמה,

במסגרתה נהנים הדיירים מחוויית מגורים משופרת ומהעלאת ערך הנכס.

חיזוק וחידוש מבנים קיימים

תהליך שיקומי של איזורים ומבנים צפופים ורעועים, המתמקד בתוספות בנייה באזורים בנויים, ניצול מרבי של קרקע ושיפור תשתיות. התוכנית כוללת התקנת מעלית, הוספת מקומות חניה, חיזוק המבנה מפני רעידות אדמה, שיפוץ חזיתי של הבניין, הוספת מרפסות, חידוש תשתיות, תוספת ממ"ד ועוד. איכות חייהם של הדיירים עולה משמעותית וערך הנכס גדל.

פינוי בינוי

הוא תהליך שיקום עירוני, במסגרתו נהרסים מבנים ישנים ורעועים ובמקומם מוקמים מבנים חדשים ויפים בעלי תשתיות חדשות, מחסנים, מעליות, מקומות חניה ועוד. הדיירים מקבלים דירה חדשה ומודרנית, בעלת תנאים מיטיבים, המשפרים את חווית המגורים ומעלים את ערך הנכס משמעותית.

היזם

היזם לוקח על עצמו את ניהול הפרויקט, קבלת הסכמת הדיירים, קבלת היתר בניה מהעירייה, מימון כל העלויות הכרוכות בו לרבות מיסים והיטלים, תכנון הפרויקט ובנייתו בפועל. היזם מרוויח את הדירות הנוספות שנבנו בבניין. הדיירים אינם נושאים בשום עלות הנוגעת לפרויקט.

 Porat Group

הקבוצה פועלת על מנת לייצר עבורכם עתיד חדש הכולל חווית מחייה משופרת, דירות משופצות, או חדשות, בעלות מפרט עשיר, ליווי צמוד לאורך התהליך ולאחריו, בנייה איכותית ומקצועית והבטחה להוצאת הפרויקט לפועל באופן היעיל והמהיר ביותר.